Zabawa integracyjna klas V i VI

19.10.2021r. klasy – V i VI uczestniczyły we wspólnej integracyjnej zabawie. O godzinie szesnastej szkolny hall mienił się już różnymi kolorami balonów i światełek, którymi piątacy i szóstoklasiści przyozdobili ściany.

Muzykę i taniec przeplatały zabawy, które przygotowali uczniowie obu klas. Dziewczynki z klasy szóstej poprowadziły „Zwierzenia w kolorach” oraz „Zgadnij, o kim mówię?”, natomiast Ola i Milena z klasy piątej wzbudziły wiele emocji „Gorącymi krzesłami”.

Chłopcy nie byli gorsi i zapewnili dobrą zabawę podczas zawodów w jedzeniu jabłek zawieszonych na kiju, w czym zwycięzcą został Szymon Żelasko.

Na zakończenie, w konkurencji na najoryginalniejszy taniec, drogą głosowania wyłonieni zostali – Król i Królowa Dobrej Zabawy, który to zaszczyt przypadł Klaudii Jaskulskiej i Kubie Lisowi z klasy szóstej.

Krystyna R.