Warsztaty Robotów- zapraszamy

Warsztaty Robotów- zapraszamy

Zaproszenie na warsztaty 16.05 wtorek godz 11.00 – koszt 20 złotych.

,,Warsztaty Robotów to projekt stworzony i realizowany przez młodych inżynierów, którzy próbują zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do nowych technologii, robotyki i programowania. Zajęcia mają na celu w innowacyjny sposób pobudzenie w kursantach kreatywności oraz rozwinięcie umiejętności  logicznego myślenia, w sposób jaki w szkole jest nieosiągalny. Na naszych zajęciach to dzieci decydują o sposobie rozwiązania postawionego przed nimi problemu, a opiekunowie  starają się ich jedynie  naprowadzać na możliwe, ale nie jedyne rozwiązania.

 

Warsztaty polegają na organizowaniu zajęć dla dzieci i młodzieży podczas, których kursanci zajmują się konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Zestawy dydaktyczne, z których budowane są roboty są wyspecjalizowane to znaczy inny zestaw – dla dzieci młodszych  oraz bardziej zaawansowane – od 8 roku życia aż do klasy 7 i 8 szkoły podstawowej.

Sposób prowadzenia zajęć znacznie odbiega od warunków szkolnych i przybiera formę nowoczesnych warsztatów, w których każdy uczestnik bierze aktywny udział – nie jest biernym widzem ale sam konstruuje roboty, następnie przy wsparciu inżynierów prowadzących programuje a na końcu uruchamia

Kilka linków przedstawiających naszą działalność ( proszę przycisnąć przycisk Ctrl na klawiaturze najechać myszką na niebieski link i kliknąć )

https://www.youtube.com/watch?v=RyD0R83IiPA

https://www.youtube.com/watch?v=xgYci

Z poważaniem:

Tomasz Sułkowski”

Skip to content