Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/ 2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/ 2020

,,Dzisiaj 2 września jesteśmy tutaj, by otworzyć nowy rok szkolny, starsi i mądrzejsi, bogatsi o nowe doświadczenia.  Cieszę się, że wróciliśmy wszyscy zdrowi z uśmiechem na twarzach, z nowymi siłami i chęcią do pracy i nauki.

U progu nowego roku szkolnego: Wam, Drodzy Uczniowie, życzę byście nigdy nie tracili wiary w siebie i wytrwale dążyli do sukcesu . Dobrze wykorzystajcie każdą godziną lekcyjną, dokonujcie mądrych wyborów. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo są one częścią edukacji. Nie zapominajcie również o tym, że w trudnych chwilach zawsze możecie liczyć na pomoc ze strony wychowawców, nauczycieli oraz waszych rodziców.

Najmłodszym uczestnikom edukacji, tj. uczniom rozpoczynającym naukę w klasie I, życzę ciekawych i radosnych przeżyć w otoczeniu naszych  nauczycieli i bazy szkolnej.

Szczególne życzenia kieruję do najmłodszych dzieci, przedszkolaków, tych starszych i tych najmłodszych. Chciałabym, abyście chętnie uczęszczali do oddziału przedszkolnego. Życzę wam, ażeby czas spędzony w naszej szkole na zabawie i nauce przyniósł wam wiele radości.

Drodzy rodzice

Wasze zaangażowanie w życie szkoły stanowi ogromne wsparcie dla nauczycieli i wychowawców oraz pomaga w realizacji celów i zadań edukacyjno-wychowawczych i opiekuńczych, a także ułatwia rozwiązywanie trudnych sytuacji. Wspierajcie swoje dzieci i bądźcie dla nich podporą w trudnych momentach.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Szanowni Nauczyciele z ks. proboszczem,   Życzę, aby Państwa codzienna praca spotykała się z uznaniem otoczenia, a każdy dzień spędzony w szkole był powodem do osobistej i zawodowej satysfakcji z wykonywania tej niezwykle trudnej pracy. Życzę Państwu sukcesów zawodowych, osobistych, radości, dużo zapału i optymizmu w nowym roku szkolnym.

Drodzy Pracownicy obsługi i administracji. Życzę Wam, by Waszej pracy towarzyszył szacunek i wdzięczność całej naszej szkolnej społeczności.

Przed nami nauka i praca. Życzę zatem wszystkim, byśmy umieli czerpać jak najwięcej radości z odnoszonych sukcesów i satysfakcji oraz mądrości z pokonywania trudności i problemów.

Rok szkolny 2019/2020 uważam za otwarty!”

Skip to content