Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Wakacje dobiegają końca, 1 września 2021 r. w środę – rozpoczynamy nowy rok szkolny! Zajęcia odbywać się będą w formie stacjonarnej z zachowaniem dotychczasowych zasad reżimu sanitarnego obowiązujących w szkole.

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole odbędzie się w środę – 1 września o godzinie 9:00. Uczniowie klas 2-8 spotkają się ze swoimi Wychowawcami klas w swoich salach lekcyjnych według harmonogramu:

Kl. 2 – sala nr 11

Kl. 7 – sala nr 12

Kl. 4- sala nr 13

Kl. 8 – sala nr 14

Uczniowie tych klas wchodzą do szkoły samodzielnie bez Rodziców, wejściem obok sali gimnastycznej. Po wejściu udają się do swojej sali.

Kl. 6 – sala nr 3

Kl. 3 – sala nr 4

Kl. 5 – sala nr 5

Uczniowie tych klas wchodzą do szkoły wejściem obok kotłowni. Po wejściu do szkoły udają się do swojej sali.

O godzinie 9:00 na jadalni szkolnej odbędzie się spotkanie dla Oddziału Przedszkolnego.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klas 2-8 otrzymają podręczniki szkolne. Uczniowie mają w szkole osobiste szafki, w których mogą pozostawiać część podręczników.                                                                                                                                                                                                                  W częściach wspólnych budynku obowiązuje zakrywanie ust i nosa.

Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 zostanie odprawiona w Kościele Parafialnym w środę 1 września 2021 r. o godzinie 17:00.

Drodzy Uczniowie! czekamy na Was w szkole, w której myślę, że będziecie czuć się bezpiecznie i macie stworzone warunki do nauki, rozwijania swoich talentów, umiejętności, wychowania do wartości, spełniania swoich marzeń i oczekiwań.

Dyrektor Szkoły Halina Śmierciak