Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!
W związku z informacją o skażeniu wody w wodociągu z Wysokiego w szkole podjęto działania zabezpieczające uczniów przed jej użytkowaniem.
Na apelu poinformowałam dzieci o tym, iż:
– nie myją rąk w wodzie – korzystają z dostępnych w toalecie chusteczek nawilżanych jednorazowych
– nie piją wody z kranu
– nie myją owoców w wodzie z kranu
Na terenie szkoły wywieszono pisemną informację o zakazie używania wody, aż do odwołania.
W szkole oznakowano wszystkie punkty poboru wody zamieszczając pisemny komunikat o zakazie poboru wody.
Stołówka zabezpieczona została w wodę butelkową na dzień 19.10.2022 r. Szkoła będzie w tym czasie korzystać z wody z beczkowozu dostarczoną przez Gminę Limanowa.
Gdyby wystąpiły okoliczności uniemożliwiające przygotowanie obiadów – dzieci otrzymają suchy prowiant (bułeczki, kanapki itp).

Halina Śmierciak