Konkurs TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Konkurs TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”.
Szanowni Państwo

Zapraszamy uczniów z Państwa szkół do udziału w konkursie TVP „You Can Dance – Nowa Generacja”. Przedsięwzięcie jest skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat, a jego cel to propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu wspólnego występu grupy uczniów i przesłaniu go na adres badzmyrazem@tvp.pl. Wybrane filmiki będzie można obejrzeć na antenie TVP w niedzielnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie” oraz w mediach społecznościowych programu.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 listopada 2021 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie programu https://youcandance.tvp.pl/ oraz w mediach społecznościowych. Zachęcamy do zamieszczenia plakatu informującego o konkursie w widocznym miejscu w Państwa szkole.

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy 
Ministerstwo Edukacji i Nauki 
Skip to content