Konkurs dla uczniów szkół podstawowych „W akumulatorku jest moc”

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych  „W akumulatorku jest moc”

Zachęcamy do udziału w konkursie

,, Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie puzzli lub lapbooka tematycznego (zależne od kategorii wiekowej), dowolną techniką w dowolnym formacie. Praca powinna informować, że selektywna zbiórka zużytych baterii i akumulatorów zwiększa odzysk surowców w nich zawartych.

Co musi zrobić uczeń jeśli chce wziąć udział w konkursie?

Zadanie dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej:

  1. Wykonanie puzzli, dowolną techniką, w dowolnym formacie. Praca powinna informować, że selektywna zbiórka zużytych baterii i akumulatorów zwiększa odzysk surowców zawartych w tych bateriach i akumulatorach.
  2. Wysłanie minimum jednego zdjęcia pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres  e-mail: edukacja.ekologiczna@mmconsulting.waw.pl

Zadanie dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej:

  1. Wykonanie lapbooka tematycznego, dowolną techniką, w dowolnym formacie. Praca powinna informować, że selektywna zbiórka zużytych baterii i akumulatorów zwiększa odzysk surowców zawartych w tych bateriach i akumulatorach.
  2. Wysłanie minimum jednego zdjęcia pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: edukacja.ekologiczna@mmconsulting.waw.pl

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych poniżej 18 roku życia.

Termin nadsyłania prac: 7 lutego 2022 r .

Do wygrania atrakcyjne nagrody: m.in. konsola Nintendo Switch z grami w zestawie, komputer rowerowy, hulajnoga wyczynowa, klawiatura gamingową, aparat natychmiastowy, gimbal ręczny, notatnik cyfrowy!”

Organizator: M&M Consulting

Konkurs – W akumulatorku jest moc

Skip to content