Informacje o rozpoczęciu roku szkolnego.

Informacje o  rozpoczęciu roku szkolnego.

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice zbliża się czas rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2020/2021. 1września 2020 r. już blisko. W naszej szkole przygotowujemy się do rozpoczęcia pracy szkoły w formie stacjonarnej. Obecna sytuacja będzie wymagała od nas wszystkich przestrzegania zasad określonych przez MZ, MEN i GIS oraz wewnętrznych procedur, których celem będzie zapewnienie dzieciom optymalnych i bezpiecznych warunków. Również w innej formie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 r.

Rozpoczęcie roku odbędzie się według harmonogramu w formie spotkań dzieci z wychowawcami klas:

Godz. 8:00

– klasa V (sala nr 3) wejście od strony boisk przy kotłowni

– klasa VII (sala nr 14) wejście od strony boisk i parkingu

– klasa VIII (sala nr 13) wejście od strony boisk i parkingu

Godz. 9:00

– klasa I (jadalnia – spotkanie z dziećmi klasy I, spotkanie z Rodzicami dzieci ) wejście od strony jadalni

– klasa IV (sala nr 6) wejście od boisk przy kotłowni

– klasa VI (sala nr 12) wejście od strony boisk i parkingu

Godz. 10:00

– klasa III (sala nr 5) wejście od strony boisk przy kotłowni

Godzina 11:00

klasa II (sala nr 4) wejście od strony boisk przy kotłowni

– Oddział Przedszkolny (jadalnia-spotkanie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego, spotkanie z Rodzicami ) wejście od strony jadalni

W tym dniu dzieci klas 1,2,3,5,6,8 otrzymają podręczniki. Bardzo proszę, aby dziecko przyniosło ze sobą reklamówkę na książki.

Bardzo proszę aby przestrzegać wskazanych wejść do szkoły

W przestrzeni szkoły tj. korytarz, holl obowiązuje noszenie maseczek.

Rodziców również proszę o założenie maseczek i rękawiczek ochronnych. Przy wejście do szkoły proszę o dezynfekcje rąk i zachowywanie dystansu minimum 1,5 metra. Do szkoły uczniowie nie przychodzą grupowo. Do szkoły przychodzą uczniowie zdrowi bez objawów chorobowych. Nie przychodzą uczniowie, których współmieszkańcy przebywają na kwarantannie lub w izolacji domowej.

Bardzo proszę, aby Rodzice uczniów klas starszych oczekiwali na swoje pociechy na zewnątrz budynku w celu stworzenia dzieciom jak najbardziej bezpiecznych warunków pobytu w szkole. Nauczyciele będą kontaktować się z Państwem telefonicznie, poprzez e-maile oraz poprzez dziennik elektroniczny po przekazaniu Państwu loginów i haseł.

Szanowni Państwo powyższe rozwiązania podyktowane są obecną sytuacją Bardzo proszę o wyrozumiałość i życzymy sobie aby dotrwać od końca roku w formie stacjonarnej, która jest najbardziej właściwa dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci. Zdaję sobie sprawę, że w nasz ręce oddajcie to co najważniejsze, czyli własne dzieci, stąd wynika konieczność nowych rozwiązań i ograniczeń.

Bardzo proszę o śledzenie strony internetowej i zamieszczanych na niej informacji i wytycznych.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor Szkoły

Halina Śmierciak

Skip to content