Informacja od Pani Dyrektor mgr Haliny Śmierciak

Informacja od Pani Dyrektor mgr Haliny Śmierciak

Drodzy Uczniowie

Od środy tj. 25marca 2020r. rozpoczynamy obowiązkowe nauczanie na odległość na mocy Rozporządzenia Pana Ministra Edukacji Narodowej. Wiem, że w okresie od 12 marca uczyliście się pod kierunkiem nauczycieli, którzy wykorzystują do tego dostępne źródła komunikacji z Wami, młodszym dzieciom w tej nauce pomagają Rodzice, za co serdecznie dziękuję. Taką formę nauczania ustaliliśmy w szkole 11 marca 2020 r. Do tej pory nie otrzymywaliście ocen od nauczycieli, a jedynie informację na temat wykonanej pracy. Od środy to się zmieni. Wasza praca będzie oceniana przez nauczycieli, życzę jak najlepszych stopni.

Drodzy Rodzice

Przed środą na stronie internetowej szkoły zamieszczę informację o szczegółach organizacji obowiązkowego nauczania zdalnego w naszej szkole. Wychowawcy klas prześlą informacje poprzez pocztę elektroniczną.

Szanowni Rodzice, wspierajcie swoje pociechy w realizacji nauczania w nowej formie. W razie napotykanych trudności kontaktujcie się z Wychowawcami klas lub ze mną.

Zawsze byliście otwarci i pomocni w realizowanych przez naszą szkołę zadaniach i przedsięwzięciach, proszę bądźcie i teraz z nami.

Drodzy Nauczyciele, Księże Proboszczu

Wiem, że zawsze mogłam na Was liczyć i staraliście się wzorowo wypełniać swoje obowiązki. W swojej codziennej pracy kierowaliśmy się dobrem dziecka, troską o jego wszechstronny rozwój. Zróbmy wszystko, aby ten cel był realizowany i dzisiaj, realizujmy z dziećmi treści z podstawy programowej w sposób rozsądny i zaplanowany. Szczegóły ustalimy jutro. Zadbajmy o to by w tym pierwszym dniu obowiązkowego zdalnego nauczania 25.03.2020 r. wszyscy mieli możliwość uczestnictwa o godzinie 12.00 w modlitwie błagalnej z Ojcem Świętym o zaprzestanie rozprzestrzeniania się epidemii.

Drodzy Pracownicy Obsługi

Dziękuję za realizowane przez Was zadania, pełnione dyżury.

W tym trudnym czasie nie jesteśmy sami. Troszczy się o nas Pan Wójt, Pani Dyrektor GZOS, Pani Kurator, Pan Wizytator, Pan Minister i wiele innych instytucji wspiera szkołę w tym wyjątkowym dla nas czasie, z którymi kontaktuję się za pomocą narzędzi cyfrowych.

Dla przypomnienia mój adres e-mail: halina.smierciak@op.pl

adres szkoły: szkola.kanina@onet.eu

Serdecznie pozdrawiam w to niedzielne popołudnie całą społeczność Naszej Szkoły, Uczniów, Rodziców, Księdza Proboszcza, Nauczycieli i Pracowników Obsługi.

Dyrektor Szkoły Halina Śmierciak

Skip to content