III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I – III szkół podstawowych do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Na początku była miłość – moja rodzina”.

Konkurs ma na celu pokazanie oczami dziecka najpiękniejszych skojarzeń, doświadczeń ciepła i pokoju, jakie budzą się na słowo rodzina. Zadanie konkursowe jest zaproszeniem dla dzieci i ich rodziców i wychowawców do rozmów z najmłodszymi o wartości rodziny i jej znaczeniu w kształtowaniu osobowości każdego człowieka.

Konkurs umożliwia dzieciom zaprezentowanie swoich możliwości twórczych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie pracy plastycznej będącej twórczą interpretacją tytułu konkursu, wykonanej dowolną techniką i dowolnego formatu. Prace wraz z załączonym formularzem zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja listy laureatów nastąpi 1 czerwca 2021.. Nagrody zostaną wysłane do 30 czerwca 2021 r.

W załączeniu do pobrania regulamin, formularz zgłoszenia i plakat.

Koordynator Konkursu – Joanna Banasik, tel. 12 421 08 43 (8.00-16.00), e-mail: biuro@pro-life.pl

Skip to content