II Gminny Konkurs Recytatorski: Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem

Za nami II Gminny Konkurs Recytatorski: Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem.

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi pod honorowym patronatem Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana i Rady Rodziców. Wyniki w poszczególnych kategoriach dostępne są pod adresem: http://www.gminalimanowa.pl/…/ii-gminny-konkurs-recytatorsk…

Naszą szkołę reprezentowali Łukasz Gądek kl2, Anna Papież kl4 oraz Barbara Kożuch kl7

Kategoria II: klasy II – III szkoły podstawowej

I MIEJSCE              Łukasz Gądek (Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Kaninie)