Kończymy rok szkolny pełni radości. Były nagrody, dyplomy, listy gratulacyjne. Z żalem żegnamy szóstoklasistów życząc im wiele sukcesów w nowej szkole. Do zobaczenia po wakacjach. Życzymy miłego wypoczynku. poniedziałek, 24 czerwca 2013