,,E-wolontariat”- Samorząd uczniowski poleca

,,E-wolontariat”- Samorząd uczniowski poleca

Szanowni Państwo!

Wiedząc jak dużą rolę w XXI wieku odgrywa internet, a także jak wiele czasu dzieci i młodzież spędzają w sieci, podjęliśmy się organizacji inicjatywy, która łączy wolontariat z wykorzystaniem nowych technologii. Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w „E-wolontariacie”, którego celem jest zbudowanie ogólnopolskiej drużyny osób chcących pomagać innym, a przy tym się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. W ramach „e-wolontariatu” uczeń, który zgłosi się do udziału będzie otrzymywać drogą elektroniczną zadania do wykonania. Zadania dla e-wolontariuszy będą dostosowane do ich wieku.
Przesyłamy również „materiały do zamieszczenia”, które można zamieścić na stronie internetowej lub/i w mediach społecznościowych.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: edu@crl.org.pl

Z poważaniem,
Janusz Bieńkowski
Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

 

Dlaczego warto zostać e-wolontariuszem?
Pobierz obrazki
  • E-wolontariat to możliwość współtworzenia inicjatyw i przedsięwzięć prospołeczmych o zasięgu ogólnopolskim
  • Zostając e-wolontariuszem otrzymasz wyjątkowy certyfikat potwierdzający Twoje zaangażowanie. Certyfikat umożliwi Ci zdobycie w szkole punktów za działalność wolontaryjną.
  • E-wolontariat to możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności bez wychodzenia z domu
  • Jako e-wolontariusz będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach online, podczas których będziemy wymieniać się uwagami i spostrzeżeniami, a także będziemy planować kolejne działania
  • E-wolontariat to okazja nawiązania nowych znajomości z wolontariuszami z całej Polski
Jak się zarejestrować?

By dołączyć do grona e-wolontariuszy należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny

  • Rejestracji może dokonać każdy uczeń zainteresowany e-wolontariatem.

 

  • Rejestracji wolontariuszy może dokonać również nauczyciel-koordynator, który w pierwszej kolejności rejestruje się jako koordynator, a następnie zgłasza uczniów do udziału.
Skip to content