Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej

Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci z terenu miasta i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w I Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 500 zł!

Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki może być dowolny, niemniej jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania i materiał również są dowolne – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Prace można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. Reymonta 3) do 29 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 3 grudnia na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl, a nagrody wręczymy podczas Mikołajek w LDK – 8 grudnia, na scenie w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie, a przede wszystkim życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Więcej na temat wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Limanowski Dom Kultury na www.ldk.limanowa.pl

Regulamin_i_karta_zgłoszenia_-_konkurs_na_bombkę

Prace uczniów zgłoszone do konkursu.