„Wizyta Świętego Mikołaja u Przedszkolaków”

„Wizyta Świętego Mikołaja u Przedszkolaków”

Dzisiejsza wizyta Świętego Mikołaja w oddziale przedszkolnym była dużym przeżyciem dla dzieci. Od samego rana Przedszkolaki oraz ich młodsze rodzeństwo z niecierpliwością czekały na Gościa i…. prezenty od Niego Kiedy więc z korytarza rozległ się dźwięk dzwoneczków, radości nie było końca. Dzieciaki serdecznie przywitały Mikołaja i zaśpiewały dla niego piosenki. Po zaprezentowaniu przez dzieci umiejętności wokalnych i tanecznych, Święty Mikołaj nie ukrywał zadowolenia, radości i wzruszenia. Po wspólnej rozmowie nadeszła długo wyczekiwana chwila – rozdanie prezentów. W tym roku Mikołaj wszystkie dzieci obdarował pięknymi prezentami. Szczęśliwe i uradowane dzieci mogły w końcu otworzyć długo wyczekiwane podarunki, w których znajdowały się m.in. słodkości, owoce czy ciastolina.

Mikołaj musiał udać się do innych maluchów, dlatego też z wielkim smutkiem opuścił dzieci z oddziału przedszkolnego, obiecując, że w następnym roku również nie zapomni o Nas i odwiedzi Przedszkolaków.

Wizyta Mikołaja wzbudziła wiele emocji u dzieci i była wspominana przez cały dzień. Dziękujemy za piękne, niezapomniane chwile i do zobaczenia za rok, Mikołaju!

Katarzyna Ziaja

Skip to content