Wielki konkurs Rzecznika Praw Dziecka na najciekawsze prace plastyczne o prawach dziecka.

Wielki konkurs Rzecznika Praw Dziecka na najciekawsze prace plastyczne o prawach dziecka.

Rowery, zestawy do darta, namioty, sprzęt do gry w badmintona i ping-ponga, piłki, koszulki sportowe, ale także czytniki e-booków i słuchawki bezprzewodowe… Takie są nagrody w tegorocznym konkursie Rzecznika Praw Dziecka na najlepsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Prace można tworzyć w dowolnej technice.

 

 

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie powinny do dnia 17 grudnia 2021 r. zgłosić swój udział, przesyłając wypełniony formularz zgłoszenia oraz skany lub zdjęcia wybranych prac plastycznych wraz z imieniem i nazwiskiem autora (lub autorów) i informacją o kategorii wiekowej – na adres email: konkurs@brpd.gov.pl.

Każda szkoła może nadesłać maksymalnie 3 prace plastyczne autorstwa uczniów w każdej z kategorii wiekowych (najlepsze zdaniem osób oceniających prace na poziomie szkoły). Organizatorzy ustalili trzy kategorie wiekowe. Dwie dotyczą szkół podstawowych: kl. I-IV, kl. V-VIII, jedna przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych. Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii wiekowej. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie.

 

 

Załącznik-nr-1-do-Ogłoszenia-konkursowego

Załącznik-nr-2-do-Ogłoszenia-konkursowego

Ogłoszenie-o-konkursie-na-prace-plastyczne-z-okazji-Ogólnopolskiego-Dnia-Praw-Dziecka-2021(1)

Regulamin-konkursu-plastycznego-z-okazji-ODPD

Skip to content