Podsumowanie czytelnictwa.

Pierwsze półrocze za nami – czas na podsumowanie czytelnictwa…. Czytać każdy może, trochę więcej lub trochę gorzej…w myśl tego powiedzenia ogłoszono najlepszych czytelników naszej szkoły za okres I półrocza. Dyplom i tytuł Wzorowego Czytelnika otrzymał Filip Plata z kl. II, który przeczytał najwięcej książek oraz był najbardziej systematycznym czytelnikiem. Najbardziej zaczytana klasa to kl. I, której uczniowie regularnie odwiedzają szkolną bibliotekę. Wyróżnione zostały: Lena Lis, Karolina Gądek oraz Natalia Hebda. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Podczas podsumowania ogłoszono także zapisy do Aktywu Bibliotecznego, który ruszy pełna parą już po feriach. Gratulujemy laureatom, motywujemy pozostałych uczniów i życzymy…zaczytanych ferii!!!!