Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka
,,Już od dzisiaj przyrzekamy.
że przedszkole pokochamy.
Co dzień przy zabawie uczyć się będziemy.
I nikogo na pewno nie zawiedziemy”
W dniu 16.11.2023 r w naszej społeczności szkolnej odbyła się bardzo ważna uroczystość. Dzieci z grup przedszkolnych: ,,Motylki “, ,,Biedroneczki” i ,,Pszczółki” zostały pasowane na Przedszkolaka przez panią dyrektor Halinę Śmierciak. Maluchy przygotowane przez swoje panie, dzielnie wysąpiły przed zaproszonymi gośćmi: dyrektorem szkoły, ks. Katechetą, nauczycielami, rodzicami, p. bibliotekarką oraz starszymi kolegami. Uśmiechnięte i bez tremy recytowały wiersze , śpiewały piosenki oraz zaprezentowały się w układzie tanecznym. Zdradziły także przepis ,,Jak zostać świętym” wykonując utwór ,,Taki duży, taki mały”, który ćwiczyły z księdzem Piotrem Felą . Ogromną niespodzianką był śpiew każdej grupy, piosenki w języku angielskim. Za wspaniały występ publiczność nagrodziła dzieci gromkimi brawami
i licznymi gratulacjami. Na pamiątkę tego bardzo ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały wiele prezentów ufundowanych przez: rodziców, panią dyrektor, wychowawczynie, panią z biblioteki, opiekuna SKO działającej w naszej szkole pod patronatem BS w Limanowej.
Tego dnia nie zabrakło słodkości. Rodzice dla swoich pociech oraz gości przygotowali pyszny poczęstunek. Cała uroczystość przebiegła            w bardzo miłej atmosferze.
Renata L.
Skip to content