„Mój bezpieczny dom” ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci organizowany przez Straż Pożarną

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zaprasza dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Jedna osoba może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Zgłoszenia na konkurs dokonuje nauczyciel, można na konkurs zgłosić pojedynczą pracę lub kilka prac z jednej placówki.

Temat pracy: Mój bezpieczny dom
Technika wykonania pracy: farby, kredki, ołówki, flamastry
Format pracy: A3
Na konkurs można zgłaszać wyłącznie prace płaskie, zakaz nadsyłania prac przestrzennych   do 3. 04. 2021

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i klauzulą informacyjną należy przesłać do Organizatora konkursu do dnia 9 kwietnia 2021 roku.

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
ul. Podchorążych 38

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 maja 2021 roku.

Regulamin_konkursu_plastycznego

karta_zgloszeniowa_kp