„Książeczka pełna świnek”- nagrody wręczone

„Książeczka pełna świnek”- nagrody wręczone

W środę, 29 maja 2019 roku, po raz siódmy w tym roku szkolnym, uczniowie należący do SKO, którzy w terminie od 1. kwietnia do 15. maja, uzbierali całą książeczkę świnek- skarbonek- otrzymali nagrody. I tak oto nagrodę I stopnia (skarbonkę) otrzymał Grzesiu z oddziału przedszkolnego. Kajtuś („0”), Jasiu (kl. I), Lenka (kl. I), Andżelika (kl. IV) i Julka (kl. IV) otrzymali nagrody II stopnia- bidony. Uczeń klasy III, Łukaszek, otrzymał z rąk Pani Dyrektor nagrodę III stopnia- podróżną grę planszową. W uzgodnieniu z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej- dodatkowe nagrody (paletki) otrzymało dwóch członków SKO- Miłosz (kl. II) i Antoś (kl. II), którzy w czasie trwania konkursu zgromadzili najwięcej książeczek.
Mimo że tegoroczny konkurs „Książeczka pełna świnek” dobiegł końca- uczniowie należący do SKO nadal mogą dokonywać wpłat i gromadzić pieniążki.
Serdecznie GRATULUJĘ zarówno nagrodzonym uczniom, jak i wszystkim, którzy zdecydowali się oszczędzać w Szkolnej Kasie Oszczędności pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.
opiekun SKO: Katarzyna Ziaja

Skip to content