Kiermasz słodkości i rozmaitości „Dla Julki”

Kiermasz słodkości i rozmaitości „Dla Julki”

Kiermasz słodkości i rozmaitości „Dla Julki”

Warto pomagać – bo dobro powraca”, to słowa którymi kierują się Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Kaninie

Te słowa przyświecały również zorganizowanej w dniu 14 lutego 2019 przez Szkolne Koło Wolontariatu akcji charytatywnej Kiermasz słodkości i rozmaitości „Dla Julki”

W akcję włączyła się cała społeczność szkolna, uczniowie, rodzice, nauczyciele. Na kiermaszu można było nabyć różne słodkości, mufinki, ciasteczka przygotowane własnoręcznie przez Wolontariuszki z klasy VII Marcelinę i Gabrysię , Wolontariuszki z kl. IV Julię i Andżelikę oraz rodziców z kl. VII i kl. IV

Na kiermaszu rozmaitość można było wybrać sobie przybory szkolne: długopisy, kredki, piórniki, zeszyty i inne przydatne rzeczy.

Przybory ufundował Bank Spółdzielczy w Limanowej i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaninie. Cały dochód z akcji 457 zł przekażemy dla Julki , uczennicy z sąsiedniej szkoły, która zmaga się z bardzo ciężką chorobą.

Wolontariuszki z kl VII przygotowały piękny kosz z walentynkami dla koleżanki. Wszystkim którzy włączyli się w akcję, za pomoc w jej przygotowanie i przeprowadzenie Dyrektor Szkoły serdecznie dziękuje.

Skip to content